METODA KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW

Metoda nauki gry na instrumentach klawiszowych dla dzieci, która łączy naukę ze świetną zabawą!

System został opracowany jako pomocnicza ciekawa metoda nauki gry na instrumencie klawiszowym z odwzorowaniem klawiatury pianina  dla najmłodszych dzieci, dla których nauka nut jest jeszcze za trudna i zbyt nużąca. Poprzez rozpoznawanie kolorów i kształtów oraz kojarzenia odległości pomiędzy poszczególnymi figurami, dzieci rozpoczynają swoją przygodę z nauką muzyki. Motywacja do nauki dodatkowo jest wzmacniana przez realnie szybkie efekty.

Dzieci z klasy II -III OET z Panią Anią  miały okazję kilkakrotnie korzystać na swoich zajęciach z urządzenia Kolor Piano zajęcia pozwoliły na rozbudzenie zainteresowań muzyką.