Przeskocz do treści

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W poniedziałek 27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swoje ulubione maskotki misiów. W bibliotece szkolnej na uczniów czekało wiele atrakcji. Można było wysłuchać fragmentów ulubionych bajek, których bohaterem był miś, wykonać prace na konkurs plastyczny oraz rozwiązać wiele zagadek, rebusów, krzyżówek i zagrać w różne gry edukacyjne. Uczniowie licznie odwiedzali bibliotekę oraz chętnie i aktywnie pracowali. Wpłynęło 36 prac konkursowych, wykonanych różnymi technikami.  Najpiękniejsze prace zostały wyeksponowane na gazetce szkolnej.  Rozstrzygnie konkursu i rozdanie nagród w piątek 1 grudnia.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.  p. A Kowalska i p. A. Zygmunt

Zwycięzcy konkursu: