9 maja nasze dzieci przystąpiły do sakramentu spowiedzi świętej oraz Pierwszej Komunii Świętej.Dziękujemy księdzu proboszczowi, pani katechetce oraz rodzicom za wysiłek i wkład włożony w przygotowanie dzieci, rozwijanie w nich wiary oraz w przekazywanie chrześcijańskich wartości.

