Za nami niezwykły, kolorowy i pełen uśmiechu Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością, obchodzony pod hasłem „Witajcie w naszej bajce!”.
Już po raz drugi spotkaliśmy się razem, aby zwrócić uwagę na godność, prawa oraz potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Był to dzień pełen radości, integracji i wspólnego spędzania czasu. Razem tańczyliśmy, śpiewaliśmy, rozmawialiśmy, degustowaliśmy pyszne smakołyki i uczestniczyliśmy w wielu ciekawych aktywnościach.
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólnie stworzoną, wyjątkową atmosferę! 💙
"Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zabrze Pana Kamila Żbikowskiego.
Organizator przedsięwzięcia: Miasto Zabrze, MOK , Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40 i Stowarzyszenie "Nasza szkoła- nasz dom".
Serdeczne podziękowania dla Wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Zabrzu, którzy wolny czas spędzili na zabawach z dziećmi, obdarowywaniu ich słodyczami i maskotkami oraz dla RODZICÓW naszych uczniów za wypieki przepysznych ciast!!
Nie może zabraknąć podziękowań za upominki, poczęstunki, pomoc w organizacji SPONSOROM:
- Arena Zabrze,
- ReShape- siłownia,
- Click&Car,
- Clin ProZabrze,
- Studio Maciej,
- Catering and Events Trześniewscy,
- dr Ahmad Farouni- dyrektor Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży,
- Stowarzyszenie Most z Panią Basią Rucińską,
- Happy Jumper Zabrze,
- Crazy Buble,
- Górnik Zabrze,
- Olimp Libero Zabrze,
- Bidfood Farutex,
- Piekarnia Intereuropol,
- Intermal opakowania
- KROPKA - Poligrafia, Drukarnia
DZIĘKUJEMY!!












