Przeskocz do treści

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością

Za nami niezwykły, kolorowy i pełen uśmiechu Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością, obchodzony pod hasłem „Witajcie w naszej bajce!”.

https://fb.watch/H5LLjyVaM3/

Już po raz drugi spotkaliśmy się razem, aby zwrócić uwagę na godność, prawa oraz potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Był to dzień pełen radości, integracji i wspólnego spędzania czasu. Razem tańczyliśmy, śpiewaliśmy, rozmawialiśmy, degustowaliśmy pyszne smakołyki i uczestniczyliśmy w wielu ciekawych aktywnościach.

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólnie stworzoną, wyjątkową atmosferę! 💙

"Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zabrze Pana Kamila Żbikowskiego.

Organizator przedsięwzięcia: Miasto Zabrze, MOK , Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40 i Stowarzyszenie "Nasza szkoła- nasz dom". 

Serdeczne podziękowania dla Wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Zabrzu, którzy wolny czas spędzili na zabawach z dziećmi, obdarowywaniu ich słodyczami i maskotkami oraz dla RODZICÓW naszych uczniów za wypieki przepysznych ciast!!

Nie może zabraknąć podziękowań za upominki, poczęstunki, pomoc w organizacji SPONSOROM:

  • Arena Zabrze,
  • ReShape- siłownia,
  • Click&Car,
  • Clin ProZabrze,
  • Studio Maciej,
  • Catering and Events Trześniewscy,
  • dr Ahmad Farouni- dyrektor Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży,
  • Stowarzyszenie Most z Panią Basią Rucińską,
  • Happy Jumper Zabrze,
  • Crazy Buble,
  • Górnik Zabrze,
  • Olimp Libero Zabrze,
  • Bidfood Farutex,
  • Piekarnia Intereuropol,
  • Intermal opakowania
  • KROPKA - Poligrafia, Drukarnia

DZIĘKUJEMY!!