Z wielka radością ogłaszamy laureatów tegorocznego konkursu plastycznego
pn. "Świat bez barier - razem możemy więcej!" organizowanym w ramach obchodów
Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością.
Miejsce I
Judyta Grzesińska
SP 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu
Miejsce II
Leon Kowalkowski
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 48 w Zabrzu
Miejsce III
Daniel Grzywacz
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy Nasz Dom w Zabrzu


Wszystkie przesłane prace wzbudziły w nas mnóstwo emocji! Były piękne, kolorowe, pełne miłości i szacunku do drugiej osoby <3
Dziękujemy za zaangażowanie i udekorowanie tymi pięknymi dziełami sztuki tego niezwykłego Dnia! 🙂




Serdecznie GRATULUJEMY!!
