Przeskocz do treści

Wyniki konkursu plastycznego „Świat bez barier – razem możemy więcej”

Z wielka radością ogłaszamy laureatów tegorocznego konkursu plastycznego
pn. "Świat bez barier - razem możemy więcej!" organizowanym w ramach obchodów
Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością.

Miejsce I

Judyta Grzesińska

SP 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu

Miejsce II

Leon Kowalkowski

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 48 w Zabrzu

Miejsce III

Daniel Grzywacz

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy Nasz Dom w Zabrzu

Wszystkie przesłane prace wzbudziły w nas mnóstwo emocji! Były piękne, kolorowe, pełne miłości i szacunku do drugiej osoby <3
Dziękujemy za zaangażowanie i udekorowanie tymi pięknymi dziełami sztuki tego niezwykłego Dnia! 🙂

Serdecznie GRATULUJEMY!!