W miniony poniedziałek sale klas I–III zamieniły się w prawdziwe europejskie kraje za sprawą obchodów Dni Europy, które tradycyjnie odbywają się w maju.
Wszystkie dzieci wraz z nauczycielami z ogromnym zaangażowaniem przygotowały ciekawe stacje informacyjne poświęcone wybranym państwom Europy. Można było znaleźć nie tylko podstawowe informacje o danym kraju, ale również poznać jego kuchnię, zwyczaje oraz wiele interesujących ciekawostek.
Jesteśmy pełni podziwu i zachwytu, jak taki międzyklasowy projekt potrafi zmobilizować uczniów do wspólnej, zgodnej pracy i współpracy na rzecz całej klasy.
To był wyjątkowy dzień pełen nauki, kreatywności i świetnej zabawy!
Już teraz wiemy, że z pewnością powtórzymy to wydarzenie w przyszłym roku! 🇪🇺













































