Przeskocz do treści

Dni Europy w klasach I–III

W miniony poniedziałek sale klas I–III zamieniły się w prawdziwe europejskie kraje za sprawą obchodów Dni Europy, które tradycyjnie odbywają się w maju.

Wszystkie dzieci wraz z nauczycielami z ogromnym zaangażowaniem przygotowały ciekawe stacje informacyjne poświęcone wybranym państwom Europy. Można było znaleźć nie tylko podstawowe informacje o danym kraju, ale również poznać jego kuchnię, zwyczaje oraz wiele interesujących ciekawostek.

Jesteśmy pełni podziwu i zachwytu, jak taki międzyklasowy projekt potrafi zmobilizować uczniów do wspólnej, zgodnej pracy i współpracy na rzecz całej klasy.

To był wyjątkowy dzień pełen nauki, kreatywności i świetnej zabawy!

Już teraz wiemy, że z pewnością powtórzymy to wydarzenie w przyszłym roku! 🇪🇺