Dzisiaj podczas Śląskiego Turnieju Halowego w Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych nasz klub Gumisie Zabrze zajął pierwsze miejsce.
Zawodnicy wygrali wszystkie mecze!!
Gratulujemy!;))









Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40
Chcemy żyć z Wami, a nie obok Was
Dzisiaj podczas Śląskiego Turnieju Halowego w Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych nasz klub Gumisie Zabrze zajął pierwsze miejsce.
Zawodnicy wygrali wszystkie mecze!!
Gratulujemy!;))








