Przeskocz do treści

Szkolny ogródek pełen życia!

W minionym tygodniu uczniowie klas I–III, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Basi, mieli okazję posadzić w szkolnym ogródku wcześniej przygotowane sadzonki. Ze względu na kapryśną pogodę prace ogrodnicze musieliśmy nieco odłożyć w czasie, jednak cieszymy się, że udało się je wreszcie zrealizować.

Na naszych rabatkach znalazły się m.in. fasola, szczypiorek, seler, pietruszka, bób, ogórki oraz pomidory. Mniejsze donice zostały natomiast wypełnione kolorowymi kwiatami, które już teraz upiększają teren szkoły.

Mamy nadzieję, że rośliny, którym daliśmy początek, będą każdego dnia cieszyć nasze oczy i przypominać o wspólnej pracy oraz trosce o przyrodę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do stworzenia tej wyjątkowej strefy zieleni przy naszej szkole! 🌱🌼💚