Jesienne bajanie

14 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 40 Specjalnej w Zabrzu odbyły się XI Jesienne Warsztaty Integracyjne "Jesienne bajanie" zorganizowane przez panią Karinę Koperwas i Mariolę Postek. Z tej okazji odwiedzili nas uczniowie i nauczyciele z zaprzyjaźnionych szkół oraz ksiądz Bolesław Waśkiewicz, proboszcz parafii pw św. Jana Chrzciciela w Biskupicach. Warsztaty to czas, który łączy edukację z zabawą. Dzieci rozwijały swoją kreatywność poprzez udział w warsztatach: ekologicznym (p. Agnieszka Skutnik i p. Ewa Korkus), kulinarnym (p. Anita Działowska), z bajkoterapii (p. Karina Koperwas i p. Mariola Postek) oraz terapii sensorycznej (p. Anna Gierat). Po części warsztatowej spotkaliśmy się przy stole biesiadnym, aby wspólnie degustować specjały przygotowane przez grupę kulinarną pod bacznym okiem pani Anity i pani Edyty. Było bardzo przyjemnie. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu warsztatów, gościom za przybycie i zapraszamy za rok.