Sportowy początek lata

Słoneczna pogoda i przyjemna aura sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Czekaliśmy na lato! Nareszcie nadeszło i jest już z nami. W dniu 22.06.22 rozpoczęliśmy „Sportowy początek lata”.
Pani Asia T, Pani Marta i Pani Ania D dla uczniów klas młodszych przygotowały gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy, tory przeszkód, rzuty balonami z wodą, wspólne tańce. Klasy starsze uczestniczyły pod okiem Pana Błażeja w turnieju tenisa stołowego i składamy gratulacje dla zwycięzców ? a na koniec dzieci miały możliwość uwiecznić pozytywne emocje z szkolnymi przyjaciółmi w naszej fotoŁAWCE przygotowanej przez Panią Sabinkę.
Wszystkich uczniów i ich rodziców zachęcamy do wspólnego i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu podczas tegorocznych wakacji.