Dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu za nominację do #SMACHALLENGE, wyzwanie przyjęte i wykonane, pieniądze wpłacone?Walczymy dla Leosia vs. SMA. W wyzwaniu może wziąć udział absolutnie każdy, zarówno osoby prywatne, jak i instytucje. Zasady są proste: wykonujesz 1️⃣0️⃣ pompek, przysiadów, brzuszków lub pajacyków - technika dowolna. Nominujesz minimum 3️⃣ osoby/instytucje do zadania, a nominowani mają 48h na wykonanie wyzwania i nominowanie kolejnych 3️⃣ osób. Jeśli wykonałeś zadanie wpłacasz 5️⃣ zł do skarbonki Leosia, jeśli jednak nie dasz rady to wpłacasz 1️⃣0️⃣ zł albo i milion. ?Wpłat dokonujemy na ?https://www.siepomaga.pl/leon-sma?Wykonanie zadania zamieszczasz na filmiku i wrzucasz na swój profil oznaczając go #SMACHALLENGE.Opisujesz zadanie i oznaczasz osoby do wykonania wyzwania.

Do dzieła! ?❤️

#SPS40Zabrze nominuje: