Przeskocz do treści

VI Mistrzostwa Zabrza Szkół Specjalnych w Pływaniu

1.
W ramach  zadania pn. Upowszechnianie pływania wśród dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami - zajęcia sportowo-rekreacyjne, VI Mistrzostwa Zabrza Szkół Specjalnych w Pływaniu realizowanego przy udziale środków budżetowych Miasta Zabrze uczniowie uczestniczą w zajęciach na basenie.
Uczniowie mogą uczyć się lub doskonalić umiejętność pływania i właściwego zachowania w środowisku wodnym.

2.
20 listopada 2019 r. na basenie „Aquarius Kopernik” w Zabrzu Stowarzyszenie „Nasza szkoła – nasz dom” organizuje Mistrzostwa Zabrza Szkół Specjalnych w Pływaniu. Zawody rozgrywane będą na dystansie 25 m. w następujących kategoriach: kl. I-VI szkoły podstawowe -styl dowolny z pomocami chłopcy i dziewczęta, styl grzbietowy chłopcy i dziewczęta , styl dowolny chłopcy i dziewczęta, kl. VII-VIII, styl dowolny z pomocami chłopcy i dziewczęta, styl grzbietowy chłopcy i dziewczęta, styl dowolny chłopcy i dziewczęta, sztafety.
Mistrzostwa odbędą się w ramach zadania pn. „Upowszechnianie pływania wśród dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami - zajęcia sportowo-rekreacyjne, VI Mistrzostwa Zabrza Szkół Specjalnych w Pływaniu” realizowanego przy udziale środków budżetowych Miasta Zabrze.