Mam Talent 2023

Dziś odbył się świetlicowy konkurs „Mam Talent”. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty w następujących kategoriach: talent plastyczny, techniczny, muzyczny, sportowy, recytatorski i kulinarny. Oj działo się! Wybór był niezwykle ciężki, ale jury musiało wybrać zwycięzców:

Talent plastyczny I miejsce Paulina Buczyńska, II miejsce (ex aequo) Mikołaj Paliwoda, Wojciech Kałaczyński, III miejsce Julia Jagiełło

Talent techniczny: I miejsce Oskar Baron

Talent muzyczny: I miejsce Violetta Ptasiński, II miejsce Julia Mokros, III miejsce Adrian Galowy

Talent sportowy: I miejsce Kacper Kalisz, II miejsce Aleksandra Gawlik, III miejsce Karolina Skrzyńska

Talent kulinarny: I miejsce Tomasz Stenchły, II miejsce klasa VIII OET, III miejsce uczestnicy zajęć kulinarnych (uczniowie z klas: 5OET, 4NR, 5A, 6AN)

Talent recytatorski: I miejsce Igor Szczurek, Specjalne wyróżnienie David Owczarek (za prezentację w języku angielskim)

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe prezentacje a rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za rewelacyjne przygotowanie dzieci. Do zobaczenia już za rok! ?