Przeskocz do treści

BohaterOn w naszej szkole

W ramach ogólnopolskiej akcji, do której zgłosiła Naszą Szkołę pani Beata, uczniowie klasy VIII AN na lekcji historii obejrzeli film pt "Co za historia".

W trakcie projekcji uczniom nasuwaly się różnorodne spostrzeżenia i pytania, na które wspólnie z panią od historii próbowali odpowiedzieć. Mieli także zadanie polegające na ułożeniu 10 pytań dotyczących Powstania Warszawskiego. Już na następnej lekcji z pytań, które klasa ułożyła powstała gra internetowa. Natomiast na zajęciach świetlicowych po krótkim opowiadaniu o Powstaniu Warszawskim uczniowie zabrali się za ubieranie w barwy kolorowanki, która dostępna była na stronie akcji. W dalszej kolejności wspólnie wykonali patriotyczną pracę plastyczną, która została tłem dla podziękowań dla Powstańców na stronie dumnizpowstańcow.pl

Każdy pracował jak umiał najlepiej. Brawo dla wszystkich uczestników.