I JESIENNY BIEG BISKUPICKI

I JESIENNY BIEG BISKUPICKI mamy już za sobą. Organizatorami imprezy była Rada dzielnicy Biskupice oraz  Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40.  W zabawie uczestniczyli uczniowie że szkoły podstawowej nr 20,21 oraz 22 wraz z opiekunami. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań umiejscowionych w różnych miejscach Biskupic oraz poruszanie się po dzielnicy z wykorzystaniem mapy. Wszystkie drużyny spisały się na medal i rozwiązały zadania. Podczas wędrówki po Biskupicach uczestnikom biegu towarzyszyli radnym dzielnicy Biskupice którzy na bieżąco oceniali wykonanie zadań. Na mecie uczestnicy otrzymali poczęstunek oraz wodę.

Wszyscy uczestnicy biegu zostali nagrodzeni upominkami za sponsorowanymi przez Radę dzielnicy Biskupice. Dziękujemy za fajna zabawę.