BUDŻET OBYWATELSKI Zabrze 2020

Szanowni obywatele Zabrza!

Zachęcamy do oddania głosu na projekt: P/Bo2022/DZ/Biskupice/5
w budżecie obywatelskim Zabrze 2020.

P/Bo2022/DZ/Biskupice/5

P0039 Monitoring placówek oświatowych

Uzupełnienie istniejącego już wewnętrznego Systemu monitoringu w placówkach oświatowych w Biskupicach: Przedszkole nr 27, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Himalaistów i Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 w Zabrzu. Zadaniem projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczęszczających w w/w placówkach na zajęcia poprzez system monitoringu.

Dzielnica: Biskupice.

Szacowany koszt: 60 000,00 zł

Głosować można na stronie zabrze.zetwibo.pl/platform/wibo-web/information/welcome.

Informujemy, że aby zagłosować w powyższym systemie nie trzeba zakładać konta. Prosimy o kliknięcie w przycisk „Zagłosuj”. Aby zagłosować należy podać: datę urodzenia, imię, nazwisko i adres zamieszkania w Zabrzu. W celu potwierdzenia wyboru należy dodatkowo:— w przypadku głosowania elektronicznego podać adres poczty elektronicznej (na który wysyłamy link, poprzez kliknięcie którego nastąpi dalsza część głosowania) lub numer telefonu w polskiej sieci telefonii komórkowej (na który wyślemy kod potwierdzający podobnie jak przy zlecaniu przelewów w bankowości internetowej),— w przypadku głosowania poprzez papierową kartę do głosowania złożyć swój podpis.