Erasmus + Malta

W ramach programu Erasmus+ nauczycielki z naszej szkoły: p. Joanna T. i Joanna W. wzięły udział w kursie "Creative use of technology in the classroom" na Malcie. Poznały nowe narzędzia do pracy z uczniami, które pomogą im uatrakcyjnić prowadzone zajęcia. Kurs odbył się w Alpha School of English, która została uznana za najbardziej przyjazną szkołę na Malcie. W ramach kursu beneficjentki projektu miały okazję podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, językowe oraz mogły zwiedzić wspaniałą wyspę. Odwiedziły Narodowe Akwarium, przepiękną stolicę państwa, Valettę, magiczną Mdinę oraz pobliską wyspę Gozo. Przepyszne jedzenie, piękna pogoda i klimatyczne plaże były wspaniałym tłem dla rozwoju zawodowego.