XXIX Śląski Mityng Pływacki

W dniu 25.11.2022 Pod opieką trenera naszej grupy pływackiej "Gumisie" Panią Anią D i Panią Anitą braliśmy udział w XXIX Śląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych Rybnik 2022.  Jak co roku celem zawodów jest przegląd umiejętności pływackich dzieci z województwa śląskiego i wyłonienie wyróżniających się talentów oraz umożliwienie sprawdzenia umiejętności pływackich młodym zawodnikom, ale przede wszystkim dobra zabawa.
Cieszymy się, że kilku uczniów naszej szkoły postanowiło sprawdzić swoje umiejętności, osiągając przy tym bardzo dobre wyniki sportowe. To dobry prognostyk na przyszłość oraz duża motywacja do dalszych treningów.
Zachęcamy uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu i sprawdzenia swoich umiejętności w duchu rywalizacji fair play.