To CI HECA – SUKCESYYY!

W tym roku zespól "TO CI HECA" ciężko pracuje ? Uczniowie brali udział w licznych konkursach i przeglądach muzycznych: - VII Tarnogórski Przegląd Muzyki Klasycznej dla Dzieci "Klasycznie – Artystycznie" - tutaj zespół "To heca" zdobył ZŁOTĄ NUTĘ - XXVIII PRZEGLĄDU PIEŚNI IM. PROF. ADOLFA DYGACZA „ŚLĄSKIE ŚPIEWANIE” 2022 – solista Kamil Sz. Przeszedł do drugie etapu lecz niestety choroba nie pozwoliła mu wystąpić w kolejnym etapie. - Regionalny konkurs piosenki i pieśni patriotycznej „Z PIOSENKĄ DO WOLNOŚCI” 2022 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ - XV Zabrzański Przegląd Kolęd i Pastorałek – I miejsce dla zespołu "To ci heca:, I miejsce dla solisty Kamila Sz. Oprócz występów poza szkołą uczniowie dzielnie przygotowywali akademię z okazji Dnia Nauczyciela, 11 Listopada, a także wspaniałe wprowadzili nas w świąteczny czas podczas prezentacji Jasełek szkolnych. Serdecznie wszystkich gratulujemy i życzyli kolejnych sukcesów.