Przeskocz do treści

Warsztaty

9 grudnia 2022 w naszej szkole odbyły się Warsztaty rękodzieła poświęcone przygotowaniu stroików i wianków bożonarodzeniowych. Warsztaty odbyły się dzięki współpracy naszej szkoły z Fundacją Wenanty. Uczestniczyły w nich uczniowie z różnych klas, którzy pod okiem p. Ani K., p. Dorotki, p. Uli i p. Magdy przygotowali stroiki oraz wianki świąteczne. Oczywiście nie zabrakło słodkości oraz owocowego grzańca przygotowanego dla uczestników przez Fundację. Poza tym każdy uczestnik warsztatów otrzymał paczkę prezentową że słodyczami. Wytwory warsztatów zostaną zaprezentowane na jarmarku świątecznym w Zabrzu-Zaborzu w Domu Rodzina 14 grudnia 2022 roku o godzinie 16.00. Oczywiście będzie można je zakupić. Zabawa podczas wykonywania wianków oraz stroików była super już nie możemy doczekać się następnych warsztatów.