AKTYWNA TABLICA – podsumowanie 2022/2023

W roku szkolnym 2022/23, nasza szkoła uczestniczyła w programie Aktywna Tablica, dzięki któremu został zakupiony specjalistyczny sprzęt do terapii prowadzonej Metodą Warnkego oraz do zajęć Sensomotoryki. Doposażony został również gabinet logopedyczny, który zyskał dostęp do platformy mTalent. Terapeuci Treningu Umiejętności Społecznych mogli korzystać z dostępu do tejże platformy w zakresie "Autyzm. Mowa w kontekście społecznym" i "Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy."Dyrektor powołał e-koordynatora i zespół nauczycieli wspomagających pozostałych terapeutów w wykorzystaniu narzędzi TIK podczas zajęć. Nauczyciele Ci brali udział w szkoleniach, organizowali lekcje otwarte oraz wymieniali się dobrymi praktykami na platformie Moodle.