Dzień Pluszowego Misia!

Pluszowy Miś to najwierniejsza zabawka każdego dziecka (dużego i małego)! Nie mogło więc zabraknąć obchodów tego wydarzenia (chociaż w nieco innym wydaniu) i tym razem.

Mimo obostrzeń i ograniczeń związanych z aktualną sytuacją, udało nam się zorganizować ten ważny dzień dla naszych uczniów.

Każdy z uczniów miał okazję zawitać w bibliotece szkolnej (tam poznaliśmy historię znanych i popularnych Misiów, mogliśmy wypożyczyć wybraną książkę a na koniec wykonać zdjęcie i.. zjeść coś słodkiego :)).

Oczywiście nie mogło zabraknąć wszelkich konkursów plastycznych - tych wykonanych w klasach i tych zrealizowanych indywidualnie.

Dodatkowo, klasy I-III rozpoczęły swoją przygodę z programem "Lekturki spod chmurki", czytając wspólnie teksty związane z wybraną postacią Pluszowego Misia.

Działo się więc dużo, było intensywnie, ale uśmiech na twarzach naszych uczniów był dla nas celem który osiągnęliśmy w pełni! 🙂