Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku. Zanim wszyscy udali się na zasłużony wypoczynek pożegnalismy klasy ósme, ktore przygotowały krótki program artystyczny. Pani dyrektor Edyta Kosała- Walczak wręczyła nagrody najlepszym z najlepszych za osiągnięcia w nauce, w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe. Wręczyła także świadectwa naszym absolwentom oraz podziekowania dla rodziców za ich aktywną działalność na rzecz szkoły.

Następnie uczniowie w salach spotkali się z wychowawcami i odebrali świadectwa. I tak rozpoczęły się wakacje 2023?

Drodzy absolwenci- życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach. Trzymamy za Was kciuki i będziemy tęsknić ?

Drodzy uczniowie- ładujcie baterie, zbierajcie siły i bawcie się bezpiecznie! ???

Do zobaczenia we wrześniu! ❤️